Levná autopůjčovna, Praha: pronájem dodávek, a mikrobusů. Levná autopůjčovna poskytuje servis v oblasti půjčování dodávek a mikrobusů pro firmy a jednotlivce. Levná autopůjčovna, poskytovatel kvalitních užitkových vozidel pro různá využití.
Levná autopůjčovna, Praha: půjčovna aut v Praze. Půjčovna vozů značky Ford.
Levná autopůjčovna: poskytujeme širokou škálu užitkových vozidel do 3,5 tuny, které vám umožní vyřešit problém s přepravou zboží, věcí nebo nábytku a to na celém území Evropské Unie. Vozidla jsou pojištěna jak havarijním pojištěním, tak povinným ručením. Vozidla si lze pronajmout na minimální dobu pronájmu a to 24 hodin.
Stěhujete firmu nebo měníte svůj byt či dům, potřebujete přepravit firemní, soukromý nábytek? Autopůjčovna vám nabízí pro tyto účely skříňová vozidla uzpůsobená na přepravu nábytku. I na tato vozidla vám stačí řidičské oprávnění skupiny B.
<div ><div><div class="eq"><i>„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ </i>Jan Werich</div></div></div></endora> <sklikReklama_179> </sklikReklama_179>